2017 yılından itibaren Online turizminde birçok ilke imza atan minirezervasyon.com, 11089 TÜRSAB belge numarası ile AdviceAl  Online  Danışmanlık  Turizm  San. ve Tic. Ltd. Sti.  bünyesinde yer almaktadır. online rezervasyon servisini 0850 707 03 29 çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve lokal hizmetleriyle bir araya getirerek "mini" prensibine, profesyonel satış ekibi ve yetkili acenteleri ile ulaşmayı hedeflemektedir. Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği rezervasyon sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama planlarını da ekleyen minirezervasyon.com, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz
minirezervasyon.com, "Organizasyonel Rekabet" yaşadığımız bu dönemde değerli müşterilerine, "Konuk Memnuniyeti" taleplerini üst düzeye çıkaracak hizmet çözümleri sunmak ve çalışan kadrosuna "Konuk Memnuniyeti" sağlama tekniklerini daha iyi kavramaları için gerekli çabayı göstererek, mesleklerini sevdirmeyi misyon edinmiştir.

Avantajlarımız
Seyahat ortaklığı Ürün çeşitliliği Giderlerde tasarruf Zaman yönetimi Son dakika fırsatları En uygun ödeme seçenekleri ile rezervasyon olanağı Kalite güvencesi Seçim esnekliği Bilgi güvenliği Görsel zenginlik 7/24 online rezervasyon.

Bireysel Hizmetler
Türk turizm sektöründe mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan minirezervasyon.com, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.

Otel ve Tatil Köyleri
Şehir Otelleri
Butik Oteller
Kültür Turları
Mavi Yolculuk
Gençlik Turları
Kayak Turları
Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri
Kiralık Araç Hizmeti
Balayı Paketleri


Farkımız
Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yaparız.

Online Rezervasyon
Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart. Standartları aşan minirezervasyon.com sizlere "işte aradığım budur" diyebilmeniz için gece gündüz çalışıyor.